PayTraq Blogs

Automatizēts PayPal bankas elektroniskais kanāls

Tagi: grāmatvedība, paypal, automatizācija, Integrācija, atjauninājumi, e-commerce, Tiešsaistes maksājumi


Kā mēs visi zinām, PayPal ir drošs, viegls un ātrs veids kā veikt maksājumu un saņemt maksājumu tiešsaistē.

Mēs esam priecīgi paziņot par automatizētu PayPal bankas elektronisko kanālu, kurš ievērojami vienkāršos Jūsu darbu ar PayPal PayTraq sistēmā.

Pateicoties tiešajai integrācijai ar PayPal Jums vairs nav nepieciešams eksportēt PayPal izrakstu to tālākajai importēšanai PayTraq.

Visas Jūsu PayPal veiktas transakcijas tiks augšupielādētas PayTraq automātiski gandrīz reālajā laikā ar noilgumu līdz 15 minūtēm. Jūsu pašreizēja PayPal konta bilance arī būs pieejama PayTraq sistēmā. PayPal komisijas maksājumi tiek automātiski pārveidoti atsevišķās transakcijās un visas PayPal augšupielādētas transakcijas ir viegli sabalansējamas.

Ar mūsu auto-sabalansēšanas rīku Jūs arī varat apstrādāt visas transakcijas, par kurām sistēma ir atrastas viennozīmīgas sakritības, piemēram, pievienot ienākošu maksājumu izrakstītam rēķinam.

Un tas vēl nav viss. Pielietojot PayPal/eBay kanālu, no Pārdošanas iesūtnes Jūs varat iegūt paziņojumu par visiem pasūtījumiem, kuri ir apmaksāti ar PayPal. Tātad, ja Jūsu primārais maksāšanas līdzeklis ir PayPal, tad Jūsu e-komercijas risinājums var būt viegli integrēts visu pasūtījumu saņemšanai Pārdošanas iesūtnē to tālākajai apstrādei.

Jūs saņemsiet paziņojumus Paziņojumu centrā par katru ienākošo un izejošo maksājumu saņemto ar bankas elektronisko kanālu, tā pat kā par katru saņemto pasūtījumu Jūsu Pārdošanas iesūtnē.

Kā tas darbojas?

PayTraq komunicē ar PayPal, izmantojot PayPal API.
Vispirms Jums ir jāaktivizē PayPal bankas elektronisko kanālu, sniedzot savus PayPal API akreditācijas datus.
Kad PayPal bankas elektroniskais kanāls ir aktivizēts Jūs varat ķerties klāt PayPal/eBay kanāla aktivizēšanai savā Pārdošanas iesūtnē.

Apmeklējiet mūsu Palīdzības centra lapu, lai saņemtu plašāku informāciju par PayPal bankas kanāla iestatījumiem.

P.S. Tikpat kā iepriekš Jūs varat izmantot PayPal lai ērti un ātri pieņemtu pārdošanas rēķinu online apmaksas.