PayTraq Blogs

Bankas izrakstu apstrāde ar e-pasta palīdzību

Tagi: automatizācija, atjauninājumi, grāmatvedības uzskaitē, grāmatvedība


Ja Jūs esat ārpakalpojumu grāmatvedis un bankas izrakstus no saviem klientiem saņemat pa e-pastu, tad Jums iespējams būs lietderīgi uzzināt par jaunu bankas izraksta apstrādes un automātisku lejupielādes iespēju - Email Inbox bankas kanāls.

Kā tas darbojas?

Viss, kas Jums ir nepieciešams - tas ir aktivēt šo bankas kanālu un vajadzības gadījumā aktivēt tajā auto-sabalansēšanu.

Tāpat jāpārbauda, ka katram bankas kontam ir ievadīts korekts IBAN numurs.

Pēc šīm darbībām Jūs varat visus saņemtus bankas izrakstus visiem Jums pieslēgtiem uzņēmumiem pārsūtīt uz adresi inbox@bank.paytraq.com.

Ziņojumam jābūt nosūtītam no tas pašas e-pasta adreses, kura ir norādīta pie Jūsu lietotāja informācijas PayTraq sistēmā.

Vienlaikus tiek atbalstīti divi datu formāti - kā ISO, tā arī FidaVista. Tāpēc Jums nav nepieciešams kaut kādā veidā šķirot datnes un domāt par to, kādā formātā Jūs saņēmāt bankas izrakstu.

Atbilstoši katram bankas kontam un katrai valūtai katrā Jūsu uzņēmumā tiks veikta automātiska, visu saņemto pa e-pastu, transakciju lejupielāde, bet ja būs ieslēgta auto-sabalansēšana, tad arī notiks transakciju automātiska apstrāde.

Šis process būtiski ietaupīs Jūsu laiku, ja Jums ikdienu ir nepieciešams apstrādāt vairākus bankas izrakstus, jo vairs nav nepieciešams atsevišķi ienākt katrā uzņēmumā un atsevišķi lejupielādēt bankas izrakstu katram bankas kontam.

P.S. Tajā pašā laikā jāņem vērā, ka elektroniskais pasts pats pa sevi nav aizsargāts komunikācijas kanāls. Jums pašiem ir jānovērtē riski, kuri ir saistīti ar informācijas pārsūtīšanu pa e-pastu.