PayTraq Blogs

Daži no pēdējiem sistēmas atjauninājumiem, kuri varētu būt Jums interesanti

Tagi: atjauninājumi, Tiešsaistes maksājumi, Integrācija, automatizācija

Elektronisko sūtījumu žurnāls. Tagad PayTraq ir pieejams E-sūtījumu žurnāls, kurā ir redzams viss, ko Jūs nosūtāt saviem klientiem, piegādātajiem un citiem sadarbības partneriem, ka arī ļoti svarīgi, ka tagad Jūs arī redzat vai partneris ir saņēmis un atvēris Jūsu sūtījumu.

Iepirkuma pasūtījuma izveide no Piegāžu plānošanas atskaites. Preču krājumu vadība PayTraq kļuva vēl ērtāka, jo tagad tieši no Atlikumu analīzes un piegāžu plānošanas atskaites var uzreiz izveidot jaunu iepirkumu pasūtījumu.

Sadalīt pasūtījumu - solis uz priekšu kvalitatīva krājumu vadībā. Tagad ar iespēju Sadalīt pasūtījumu Jūs nekad neaizmirsīsiet ka kaut kas palika nepiegādāts klientam, jo toreiz šīs preces nebija noliktavā pietiekama daudzumā. PayTraq pats sadalīs klienta pasūtījumu atbilstoši preces esamībai noliktavā un automātiski izveidos jaunu pasūtījumu ar šobrīd trūkstošo preci.

Tiešā saite uz Savstarpējo norēķinu paziņojumu ar klientu. Tagad salīdzināt norēķinus un atlikumus ar klientiem kļuva vēl ātrāk un ērtāk, izmantojot tiešo saiti uz Norēķinu paziņojumu - vienkārši izsūtot to, pie tam izmantojot ne tikai e-pastu, bet jebkuru tīmekļa saziņas servisu.

Tiešā saite uz Norēķinu kopsavilkumu. Uzlabojiet savu komunikāciju ar klientiem. Atgādināt klientam par visiem neapmaksātiem rēķiniem tagad ir vieglāk, pielietojiet tiešo saiti uz Norēķinu kopsavilkumu (Pārdošana -> Klienti -> [Klienta izvēle] -> Pārdošana), kā arī no šī kopsavilkuma klientam ir pieejami visi neapmaksāti rēķini PDF formātā un ir iespējams apmaksāt tos tiešsaistē, kas paātrina rēķina apmaksas procesu.

Tiešsaistes saite uz Norēķinu salīdzināšanas aktu ar tiešsaistes apstiprināšanas iespēju. Katram partnerim tagad ir iespēja tiešsaistē saņemot uz savu e-pastu Norēķinu salīdzināšanas aktu iepazīties ar tā saturu un Apstiprināt to tiešsaistē, kas zināmi taupa laiku norēķinu salīdzināšanas procesā, jo Jūs uzreiz PayTraq redzat, ka partneris ir apstiprinājis aktu.

Norēķinu salīdzināšanas aktu zibenīga izsūtīšana. Sadaļā Grāmatvedība -> Partneri -> Norēķinu salīdzināšana tagad kļuva iespējams aizsūtīt pa e-pastu Norēķinu salīdzināšanas aktus ar vienu klikšķi visiem saviem klientiem vai piegādātājiem uz izvēlēto datumu.

Veikt nodokļu apmaksu ātrāk, precīzāk un ērtāk. Sadaļā Nauda ->Bankas konti -> Maksājumu eksports tagad ir pieejama cilne Nodokli, kura ir redzamas nodokļu saistības pēc saistītiem grāmatvedības kontiem. Veicot Maksājumu eksportu tiek izveidota datne ar maksājuma uzdevuma informāciju bankai. Pēc šīs datnes eksporta, bankā tiks izveidoti maksājuma uzdevumi nodokļu apmaksai, kurus Jūs varēsiet apstiprināt. Tas ļauj sagatavot informāciju maksājuma uzdevumam bez kļūdām tieši no sistēmas un bankā tas var būt apstiprināts arī citā datumā, nejaucot Jūsu grāmatvedības uzskaiti.

PayTraq integrācija ar PaySera. PayTraq paplašināja savu integrācijas loku ar elektroniskajām maksājumu sistēmām, tagad tas ir integrēts arī ar elektronisko maksājumu sistēmu PaySera. Jūs varēsiet sākt pieņemt tiešsaistes apmaksas ar PaySera un visu transakciju augšupielāde notiks automātiski.