PayTraq Blogs

Domājāt par grāmatvedību mākonī? 5 iemesli kāpēc Jums jāsāk to lietot 2015.gadā.

Tagi: grāmatvedība, mākoņrisinājumi


Mākoņu tehnoloģijas kā zināms, var ietaupīt laiku, naudu un resursus.
Tās ir īpaši izstrādātās mobiliem cilvēkiem, kuri ir vienmēr kustībā, un strādā ne tikai birojā, nodrošinot 24/7 darbu pasaulē, kādā mēs šodien dzīvojam. "Darbs tikai pie šī darba galda" ir pagātnes pasaules parādība, ar to nodrošinošo programmatūru, kura jau ir ļoti novecojusi.

2015.gads jau ir sācies un tas ir īstais laiks, lai pārliecinātos, vai visi uzņēmējdarbības procesi rīt atbilstoši un gatavi iet kopsolī ar jaunajām tehnoloģijām mākonī.

Nesenā pētījumā tika konstatēts, ka uzņēmēju skaits, kuri pāries uz mākoņdatošanu, dubultosies nākamajos gados, jo tai ir daudz priekšrocību.

Piemēram, pirms pāris gadiem, uzņēmuma īpašniekiem reti bija iespēja iegūt pēdējo aktuālo informāciju par ikdienas finanšu situāciju.
Tiešsaistes grāmatvedība mākonī strauji izmainīja šo situāciju, automatizējot laikietilpīgus, manuālus uzdevumus un nemanāmi integrējot galvenas banku datus.
Rezultātā uzņēmēji tagad var iegūt visaptverošu finanšu priekšstatu par uzņēmuma darbību, lai pieņemtu gudrus un savlaicīgus biznesa lēmumus.

Taču, par spīti šīm priekšrocībām, joprojām pastāv daudzi uzņēmumu īpašnieki, kuri vēl nelieto tiešsaistes mākoņu tehnoloģijas.

Tieši tāpēc šeit minēsim piecus iemeslus, kāpēc Jūsu uzņēmuma vajadzībām der tiešsaistes grāmatvedība mākonī:

1) Piekļuve savai "patiesai naudas plūsmai"

Tiešsaistes grāmatvedība mākonī ļauj kontrolēt savas finanses, saskatot aktuālu, ikdienas naudas plūsmu, nodrošinot bankas operāciju importu un eksportu, un integrējot kredītkaršu transakcijas.

Infopanelī ir redzams, cik daudz naudas Jums ir, kur aizplūst Jūsu nauda, kam Jūs esat parādā un kas Jums ir parādā.

Ikdienas zināšanas par "patieso naudas plūsmu" var sniegt Jums drošu pārliecību, lai pieņemtu savlaicīgus un gudrus biznesa lēmumus, piemēram, pieņemt darbā vēl vienu darbinieku, paplašināt biroja vai mazumtirdzniecības vietas telpas, vai papildināt krājumus.

2) Saņemt apmaksas ātrāk

Vidēji paiet ap 15 dienām, lai uzņēmums saņemtu rēķinu apmaksas.

Bet uzņēmumu īpašnieki, kuri pieņem apmaksas tiešsaistē tieši no rēķina, izmantojot tiešsaistes mākoņu grāmatvedības rīkus, saņem apmaksas gandrīz divreiz ātrāk.

Vienkārši Jūsu rēķinu izrakstīšanas automatizācija var sekmēt Jūsu naudas plūsmas uzlabošanu un ietaupīt laiku, likvidējot vajadzību sekot līdzi kavētiem rēķiniem.

3) Pārvaldiet savas finanses ceļā

Uzņēmuma īpašnieki ir vienmēr kustībā, no bērnu izņemšanas no skolas līdz rindai lielveikalā – un vienlaicīgi jāvada uzņēmums.

Ņemot to vērā, ka katru brīdi Jūs varat pārvaldīt finanses ar tiešsaistes rīku palīdzību, ar pieskārieniem vai tikai dažiem klikšķiem, Jūs varat veikt lielus darbus.

Piemēram, PayTraq programmā Jūs varat ātri un viegli ar klikšķiem sabalansēt visu bankas izrakstu pat būdams komandējumā otrā pasaules galā no jebkura datorā.

4) Sadarbojoties visur

Tradicionālajā grāmatvedības uzskaitē ir papīru kaudze un lielo datņu pārsūtīšana starp kolēģiem un grāmatvedi.

Tas ir laikietilpīgi, datņu versiju kontrole var pārvesties īstā murgā - un, kad Jūs esat pabeidzis, informācija ir jau novecojusi.

Turpretim tiešsaistes mākoņu risinājumi, nodrošina vairākiem lietotājiem pieeju aktuālajai informācijai un ļauj sadarbojieties reāllaikā finanšu atskaites un ne tikai jomā.

5) Integrācija ar citām programmām

Tiešsaistes mākoņu grāmatvedības rīks var būt viegli integrēts ar citiem servisiem, programmām un rīkiem, kas ir būtiski Jūsu uzņēmuma pārvaldībai. Piemēram, tiešsaistes grāmatvedības rīks PayTraq ar iestrādāto API var būt integrēts ar internetveikalu vai citu uzskaites sistēmu, kas savukārt taupīs Jūsu laiku datu atkārtotai manuālai ievadei un sniegs pilnīgu priekšstatu par Jūsu uzņēmumu.

Nav šaubu, ka mākoņdatošana ir mūsu nākotne. Ja Jūs vēl nelietojiet tiešsaistes mākoņu rīkus, droši vien Jūsu konkurents to jau ir izdarījis.

Lai viens no Jūsu 2015.gada uzdevumiem būtu spert pirmo soli – sākt lietot tiešsaistes grāmatvedības rīkus vai vismaz izmēģināt tos.

Tagad kā vēl nekad iepriekš, tiešsaistes mākoņu grāmatvedības programma sniegs Jums savlaicīgu informāciju, kura nepieciešama pārdomātu biznesa lēmumu pieņemšanai un nodrošinās Jums papildu laiku, kuru Jūs varēsiet veltīt saviem klientiem un uzņēmuma izaugsmei.