PayTraq Blogs

Kā Grāmatvedības programma mākonī var veicināt Jūsu uzņēmējdarbību.

Tagi: grāmatvedība, mākoņrisinājumi, programma, uzņēmuma vadība

Uzņēmuma vadība, nezinot savus finanšu radītājus, ir līdzīga braukšanai ar aizsietām acīm.
Ir grūti pieņemt saprātīgus lēmumus, ja Jūs nesaprotat, kādas sekas tie var atstāt uz Jūsu uzņēmējdarbību.
Jūs droši vien zināt, ka precīza finanšu uzskaite ir absolūti nepieciešama Jūsu nelielam uzņēmumam.
Bet ja Jūsu darbības loks ir kā vairāku mazu uzņēmumu darbība, Jums var rasties daži jautājumi- vai man ir pieejami nepieciešami darba rīki, lai darbotos efektīvi.

It īpaši tas ir aktuāls, ja Jūs paļaujaties uz grāmatvedības programmu “kastē” instalēto uz Jūsu datora, lai pārvaldītu savus finanšu pārskatus.

Tādas programmas ir piesaistītas vienam datoram, un bieži vien Jūs varat saskarties ar grūtībām, lai izpildītu kaut kādu darbību, kad esat prom no sava klēpjdatora vai datora, ar kuru palīdzību Jūs pārvaldāt savu uzņēmumu.

Ja Jūs izmantojāt sava darbībā grāmatvedības programmas “kastēs”, droši vien Jūs esat saskārušies ar līdzīgām situācijām:

Vairāku lietotāju piekļuve: Datora īpašnieks ir arī viena vienīga persona kam ir pieeja finanšu datiem. Uzņēmuma grāmatvedim noteikti jāapmeklē darbavieta un viņš jāpalaiž pie datora, lai strādātu ar grāmatvedības reģistriem.

Datu ievade: Datus jāievada manuāli, kas palielina datu apstrādes laiku un neizslēdz cilvēku kļūdas.

Datu pārsūtīšana: Dati nevar būt nosūtīti tieši no viena datora uz citu. Ir nepieciešams starpnieks, tāds kā e-pasts vai USB disks, kuram ir drošības un uzticamības trūkumi.

Datu aizsardzība: Rezerves kopēšana ir dārga un sarežģīta. Bet ja Jūs neveicat regulāru savu datu rezerves kopēšanu, risks pazaudēt datus, ja dators nedarbosies vai būs nozagts, ir ļoti liels.

Programmatūras atjauninājumi: Programmas “kastēs” ar laiku noveco un ik pēc pāris gadiem ir jāiegādājas un jāinstalē jauna programmas versija.

Kā maza uzņēmuma īpašnieks, Jūs nevarat pieļaut neveiksmes, kuras neļaus Jums izdarīt lietas, kuras jāizdara.

Un tas ir tas moments, kad grāmatvedības programma mākonī var palīdzēt.

Grāmatvedības programma mākonī, kura ir pieejama ar interneta pārlūkprogrammas palīdzību vai mobilā lietotnē un nav ierobežota ar vienu datoru, nodrošina mazo uzņēmumu īpašniekiem labāku grāmatvedības kārtošanas veidu.

Ja Jūs esat gatavi pārraudzīt un iesaistīties uzņēmumu grāmatvedības uzskaitē, grāmatvedības programma mākonī ir labākais veids, kā to izdarīt.

Apskatīsim, kā pieejamība mākonī novērš daudzas no šīm pašām problēmām.

Vairāku lietotāju piekļuves: Finanšu dati ir pieejami ikvienam, kam ir noteiktās pieejas tiesības tiem (uzņēmuma īpašnieks nosaka katra lietotāja pieejas tiesības ). Uzņēmuma grāmatvedis var piekļūt grāmatvedības reģistriem no savām mājām vai biroja un vairāk pielietot savas zināšanas finansēs uzņēmuma attīstībā.

Datu ievade: Grāmatvedības programma mākonī var būt pieslēgta Jūsu internetveikalam, izmantojot API. Bankas izraksta dati tiek importēti programmā. Dati automātiski plūst starp sistēmām, novēršot manuālu ierakstu nepieciešamību.

Datu pārsūtīšana: Jums gandrīz nekad nav jāpārsūta dati no mākoņa, jo tie atrodas viena vietā-mākonī, un tiem var piekļūt tieši ar interneta palīdzību.
Datu aizsardzību: Tā kā dati neglabājās viena datorā, nepastāv risks tos zaudēt datora bojāšanas gadījumā.

Programmatūras atjauninājumi: Atjauninājumi notiek automātiski mākonī. Jums vienmēr ir pieejama jaunākā programmas versija, bez papildu maksas un instalēšanas procesa.

Lielākais grāmatvedības programmas mākonī ieguvums ir tas, ka tā veicina dziļāku izpratni par sava uzņēmuma finansiālo stāvokli.

Jūs varat pārbaudīt kontu atlikumus, rēķinu statusus, nākamos rēķinus, un tas ir iespējams no jebkura datora vai ar mobilās lietotnes palīdzību. Tā kā dati automātiski ienāk grāmatvedības sistēmā, jums nav jādara pārāk daudz darba, lai uzzinātu, kāds ir Jūsu uzņēmuma finanšu stāvoklis tagad.
Ja Jūs vienmēr dzirdat sava uzņēmuma sirds pukstiņus, Jūs varat pieņemt ātrākus un gudrākus lēmumus, kuri ļaus Jūsu uzņēmumam ne tikai turēties virs ūdens, bet arī uzplaukst.