PayTraq Blogs

Kāpēc tieši uzņēmuma vadība mākonī?

Tagi: grāmatvedība, mākoņrisinājumi, programma, uzņēmuma vadība

Parunāsim par uzņēmuma vadību.

Par jebkuru uzņēmumu, kurš saistīts ar iepirkumiem, pārdošanu, noliktavas krājumiem un grāmatvedības uzskaiti.

Vadot uzņēmuma finanses, noliktavas un grāmatvedības uzskaiti manuāli vai ar elektronisko tabulu palīdzību Jūs varat nonāk līdz nesaprašanai, zaudēt kontroli par situāciju un vienlaikus tērēt vairāk un vairāk laika mēģinot pieņemt pareizo lēmumu.

Kā būtu ar datorprogrammu, kurā varētu apstrādāt visas Jūsu uzņēmuma operācijas? Ar tādu, kura varētu nodrošināt Jums operatīvās atskaites reālā laikā, taupot vismaz 50 procentus no Jūsu darba laika? Jūs vēl domājāt?

Laipni lūdzam PayTraq - vienkāršs un efektīvs mākoņu risinājums mazajiem un vidējiem uzņēmumiem apkārt pasaulei.

PayTraq ir pieejams tiešsaistē, tā kā Jūs varat aizmirst par instalēšanu un tehnisko nodrošinājumu un vienkārši ienākt PayTraq no savas pārlūkprogrammas.

Beidziet domāt par pārāk dārgām un pārāk sarežģītām ERP sistēmām, kuras Jūs nevarat atļauties. Aizmirstiet par lētām un mazfunkcionālām programmām, kuras nevar nodrošināt Jūs ar to, kas Jums patiešām ir nepieciešams.

Tagad ir labāka izvēle.

Izmēģiniet Paytraq- mākoņu risinājumu uzņēmuma vadībai, kurā ir tikai tas, kas Jums patiešām ir nepieciešams.

Jūsu rīcībā būs pilna pārdošanas, iepirkumu, noliktavas un grāmatvedības uzskaites automatizācija, kā arī aktīvu, finanšu aizņēmumu un personāla vadība.

Skan sarežģīti?

Bet patiesībā, tas nav sarežģītāk kā strādāt ar internetbanku.

Ļaujiet sistēmai apstrādāt Jūsu ikdienas operācijas, automatizējot Jūsu darbu ar naudu, debitoriem un kreditoriem, vienlaicīgi taupot Jūsu laiku.

Pievienojiet darbam PayTraq Jūsu grāmatvedi nestandartu operāciju apstrādei un uzraudzībai, sadarbojieties ar kolēģiem, piešķirot viņiem atbilstošās pieejas tiesības.

Saņemiet pieeju saviem datiem jebkurā laikā un jebkurā vietā.

Vislabākais, kā Jums nav jāuztraucas par kafijas tasīti izlietu uz datora vai sadegto sistēmas bloku. Visi Jūsu dati ir aizsargāti un droši glabājas mākonī, ar regulāru rezerves kopēšanu un atjaunināšanu.

Sāciet tagad, ienāciet PayTraq.lv

Vienkāršs, ērts un pieejams risinājums Jūsu uzņēmuma vadībai mākonī.