PayTraq Blogs

PayTraq un Zapier integrācija - savieno PayTraq ar vairāk nekā 500 citām populārākajām web aplikācijām

Tagi: atjauninājumi, Integrācija, automatizācija, bizness

PayTraq vienmēr cenšas nodrošināt visu Jūsu biznesa datu savienojamību.
Tāpēc pastāvīgi notiek darbs pie servisa integrācijas ar visiem Jūsu iecienītākajiem rīkiem. Iepazīstieties ar mūsu jaunāko lielisko integrāciju: Zapier.

Zapier ir mākoņu sistēma-platforma, ar kuru palīdzību divas atšķirīgas web aplikācijas var viegli un bez piepūles apmainīties ar datiem.
Tā ļauj veikt simtiem dažādu savienojumu starp dažādiem mākoņu servisiem. Šobrīd Zapier var veikt datu apmaiņu vairāk nekā starp 500 dažādiem servisiem. Tagad ir kļuvis viegli izveidot pašiem savu savienojumu bez programmēšanas zināšanām, bez koda un API.

Vai tā būtu Jūsu CRM, interneta veikala iepirkšanās grozs, datu uzglabāšanas mākonī serviss, e-pasta mārketinga rīks vai pat tikai izklājlapā, Zapier palīdz savienot visus Jūsu ikdienā pielietotus rīkus.

Ar Zapier palīdzību Jūs varat savienot PayTraq ar populārākajām web aplikācijām, piemēram, ar Google Drive, OneDrive, WooCommerce, Magento, Google Contacts, Slack, Trello, Pipedrive, Mailchimp, Batchbook, Wufoo un simtiem vairāk.

Kā tas strādā ar PayTraq

Integrācija starp divām web aplikācijām ir nosaukta par Zap. Zap vai savienojums tiek panāks ar "trigeru" (Trigger) - datu savienošanas procesa palaišanas mehānismu un ar vienu vai vairākām "darbībām" (Action).
Katru reizi, kad tiks palaist trigers vienā web aplikācijā, Zapier automātiski pēc kārtas veiks darbības citā web aplikācijā. Pielietojot trigerus un darbības Jūs varat iestatīt Zapus (savienotājus starp diviem servisiem), lai automatizētu garlaicīgus un darbietilpīgus procesus starp PayTraq un citiem rīkiem.

PayTraq Trigeri

 1. Jauns klients (var pielietot kā trigeru, pievienojot jaunu klientu)

Pielietojuma piemērs: Katrs jauns klients, kas tiks izveidots PayTraq būs saglabāts Google Sheets (vai var būt pievienots jebkurai Zapier atbalstītai kontaktu vadības platformai vai e-pasta mārketinga programmai).

 1. Jauns pārdošanas dokuments (var pielietot kā trigeru, kad jauns pārdošanas dokuments ir izveidots - Cenu piedāvājums, Pasūtījums, Rēķins, Priekšapmaksas rēķins vai Kredītrēķins)

Pielietojuma piemērs: Katrs jauns pārdošanas dokuments tiks saglabāts PDF formātā Google Drive (vai jebkurā citā Zapier atbalstīta mākoņa uzglabāšanas servisā) mapē.

 1. Jauns ienākošais maksājums (var pielietot kā trigeru, kad jauns ienākošais maksājums ir iegrāmatots)

Pielietojuma piemērs: Paziņojums par katru jauno ienākošo maksājumu būs piegādāts Slack kanālā (vai nosūts pa e-pastu).

PayTraq Darbības

 1. Izveidot Klientu (var izmantot, lai izveidotu jaunu klientu)

Pielietojuma piemērs: Katrs jauns klients, kas būs izveidots Google Contacts (vai jebkurā cita Zapier atbalstīta CRM vai kontaktpersonu pārvaldības web aplikācijā ) tiks pievienots PayTraq klientu sarakstam.

 1. Izveidot Iepirkumu (var izmantot, lai ievietotu jaunu ziņu Iepirkumu iesūtnē)

Pielietojuma piemērs: Katra jauna datne ar rēķinu no piegādātāja, kura ir saglabāta norādītajā Google Drive (vai jebkurā citā Zapier atbalstīta mākoņu krātuvē) mapē būs ievietota PayTraq Iepirkumu iesūtnē.

 1. Izveidot Pārdošanu (var izmantot, lai ievietotu jaunu ziņu Pārdošanas iesūtnē)

Pielietojuma piemērs: Katrs jauns pasūtījums, kurš būs izveidots Magento (vai jebkurā citā Zapier atbalstīta e-komercijas platformā), tiks ievietots PayTraq Pārdošanas iesūtnē.

Kā uzsākt darbu

 1. Pierakstieties vai pieteicieties savā Zapier kontā.

 2. PayTraq Zapier web aplikācija pašlaik darbojas tikai uzaicinājuma režīmā. Tāpēc nepieciešams akceptēt uzaicinājumu, izmantojot zemāk norādīto saiti:
  https://zapier.com/developer/invite/36157/e7b11a1a39785972f75edf649fbb8fdf/

 3. Izvēlieties PayTraq kā trigeru vai darbību.

 4. Pirmo reizi veidojot Zap ar PayTraq, Jūs palūgs ievadīt Jūsu uzņēmuma API akreditācijas datus (API Key un API Token). Ja neesat izmantojis API pirms tam, šo informāciju var atrast Mans uzņēmums sadaļā API pieeja.

 5. Izveidojiet Zap un saglabājiet to.