PayTraq Blogs

Rēķinu apmaksa ar tiešsaistes maksājumiem tagad izdevīgāk ar Swipe Gateway

Tagi: Tiešsaistes maksājumi, automatizācija, uzņēmuma vadība, rēķinu izrakstīšana, e-rēķini


Mūsdienu grāmatvedības sistēmas pielietošana ļauj ne tikai ātri un ērti izrakstīt rēķinus klientiem, bet arī papildināt rēķinus ar iespēju - veikt apmaksu tieši no rēķina. Pieslēdzot rēķinu tiešsaistes apmaksas iespēju Jūs nodrošināt saviem klientiem ērtāku un ātrāku maksāšanas veidu.

Mēs jau rakstījām par šī maksāšanas veida pamatpriekšrocībām un par to kā tas strādā.

Atkārtosim pamata iezīmes

Biznesā iespēja pielietot rēķinu apmaksai bankas karti ļauj saņemt naudu ātrāk - kad klientam ir vairāki apmaksas varianti, varbūtība, ka rēķins tiks apmaksāts laikā ievērojami pieaug.

Uzkrātie statistikas dati rāda, ka rēķini, kuriem ir tāda iespēja, vidēji tiek apmaksāti divreiz ātrāk, nekā tie rēķini, kuriem tādas iespējas nav.

Tiešsaistes rēķinu apmaksa – ērta iespēja, strādājot ar ārvalstu klientiem, tas sniedz viņiem ierasto maksāšanas metodi un ļauj Jums izvairīties no ilgas naudas saņemšanas.

Jāatzīmē, ka to uzņēmumu skaits, kuri pielieto sava ikdienā kredītkartes palielinās, iespēja maksāt ar karti ļauj klientam apmaksāt rēķinu ar viņam piešķirto bankas kredītu, kas ir ērti tajā gadījumā, kad naudas klienta tekošā kontā ir nepietiekami.

Šis ir īpašs piedāvājums PayTraq klientiem no Swipe Gateway.

Komisijas maksa par transakciju:
1.9% + EUR 0.20 (maksājumi no ES)

2.9% + EUR 0.20 (starptautiskie maksājumi)

Reģistrējies un saņem piedāvājumu šeit!

Swipe Gateway ievērojami atvieglo tirgotāja konta atvēršanas procedūru Latvijas klientiem. Jūs varēsiet sākt pieņemt tiešsaistes apmaksas jau pēc dažām dienām pēc līguma noslēgšanas. Tirgotāja konta atvēršana notiek tiešsaistes režīmā, bez pieslēguma un ikmēneša maksas, jūs maksājiet tikai komisijas maksu par izpildīto transakciju

Saņemot maksājumus no klienta, saņemtā summa tiks automātiski ieskaitīta kā rēķina apmaksa un iegrāmatota grāmatvedības uzskaitē kopā ar ieturēto komisiju, kā arī tiks saņemts paziņojums PayTraq Paziņojumu centā par saņemtu apmaksu.