PayTraq Blogs

Saņem maksājumus ātrāk, lietojot tiešsaistes maksājumu iespējas.

Tagi: uzņēmuma vadība, Tiešsaistes maksājumi, rēķinu izrakstīšana

Dažreiz rēķinu izrakstīšana var kļūt par apgrūtinošu procesu, it īpaši uzņēmumos ar nelielu darbinieku skaitu, kur darbinieki vairāk pievēršas uzņēmuma attīstībai nekā rēķinu nosūtīšanai klientiem.

Pat tad, ja šos rēķinus klienti saņems savās pastkastītēs, nav nekādas garantijas, ka Jūs saņemsiet rēķinu apmaksu savlaicīgi.
Saskaņā ar statistikas datiem, rēķini, kurus ir iespējams apmaksāt ar PayPal vai kredītkartes palīdzību, tiek apmaksāti daudz ātrāk (patiesībā divreiz ātrāk) nekā rēķini bez tiešsaistes maksājumu iespējām. Ļaut saviem klientiem maksāt Jums tiešsaistē nozīmē, ka viņi var maksāt Jums ātrāk - vairs nav jāgaida bankas pārskaitījums.

Mēs esam gandarīti paziņot nākamo PayTraq atjauninājumu, kurš palīdzēs Jums saņemt maksājumus ātrāk: PayPal un maksājumu vārtejas (gateway) integrācija. Ar šīs jaunas funkcijas palīdzību Jūs varat pieņemt PayPal vai kredītkartes maksājumus tieši no rēķina tiešsaistes saites.

Jūs viegli varat piešķirt tiešsaistes PayPal maksājumu funkciju Jūsu izrakstītiem rēķiniem. Viss, kas Jums ir nepieciešams ir jāizveido PayPal naudas konts un jānorāda Jūsu PayPal uzņēmuma konta e-pasta adrese.

Ja Jums ir konts vienā no apakš minētajām maksājumu sistēmām- Braintree, Stripe, 2Checkout, Jūs varat ieslēgt kredītkartes apmaksas funkciju, izveidojot tirgotāja naudas kontu, un iestatīt Jūsu vārtejas (gateway) akreditācijas datus. Integrācija ir vienkārša un varbūt pabeigta mazāk nekā vienā minūtē.

Tiešsaistes maksājumi. PayTraq metode.

Nav nekas jauns maksājumu pieņemšanā tiešsaistē, bet veids, kā daudzas tīmekļa vietnes un servisi to veic, ir darbietilpīgs un daudzpakāpju process. PayTraq tiešsaistes maksājumu īpatnība ir ārkārtīgs ātrums un iespēja darboties un apskatīt visu plūsmu uz vienas lapas. Jūsu klienti saņems e-pastu ar tiešsaistes saiti uz tīmekļa rēķina lapu ar piedāvātiem maksāšanas variantiem.
Tad viņiem jānoklikšķina uz "Maksāt ar kredītkarti" vai "Maksāt ar PayPal" saiti, atkarībā no variantiem, kuras Jūs pedāvājāt, un jāaizpilda vienkārša forma.

PayTraq atvedis viņus atpakaļ uz rēķinu ar apstiprinājuma paziņojumu. Maksājums tiek ieskaitīts rēķinā uzreiz un tīmekļa rēķina lapā vienmēr parādīs aktuālo neapmaksātu summu un rēķina statusu. Mijiedarbība ir nemanāma, vienkārša un ātra.
PayTraq automātiski izveidos visus grāmatvedības ierakstus, kas savukārt novērš vajadzību ievadīt maksājumus sistēmā manuāli.

Pievienojot tiešsaistes maksājumu funkciju ar iespēju iegūt apmaksu tieši no tīmekļa rēķina var ievērojami paātrināt rēķinu apmaksu un uzlabot Jūsu uzņēmuma naudas plūsmu.