PayTraq Blogs

Tiešā integrācija ar Swedbank Gateway

Tagi: grāmatvedība, programma, atjauninājumi, Integrācija


No šodienas visiem Swedbank klientiem ir pieejama
jauna iespēja – bankas elektroniskā kanāla pielietošana bankas izrakstu automātiskai lejupielādei PayTraq un paziņojumu iegūšanai kā par ienākošajiem tā arī izejošajiem maksājumiem.

Bankas elektroniskie kanāli (Bank Feeds) kļūst arvien populārāki, jo tie dod unikālu iespēju - bankas darbību pilnīgu automatizāciju
grāmatvedības uzskaitei. Pielietojot bankas elektroniskos kanālus, var droši teikt "ardievu" manuālai bankas izraksta apstrādei, ka arī novecojošajam variantam - bankas izraksta eksportam no internetbankas un to tālāko importu grāmatvedības programmā.

Ar šo integrāciju mēs paveram jaunu virzienu mūsu sistēmas funkcionalitātes attīstībā, kā parasti, vērsto uz Jūsu biznesa procesu automatizāciju, Jūsu darba efektivitātes uzlabojumu laika taupīšanas un ievadīto datu precizitātes nodrošināšanas ceļā.

Pielietojot Swedbank Gateway, vairs nav vajadzības ieiet Internetbankā, lai eksportētu bankas izrakstu vai pārbaudītu bankas konta bilanci.
Pašreizējais bankas konta atlikums tagad vienmēr ir pieejams pati sistēmā iekšā, bet visas bankas transakcijas nonāk PayTraq sistēmā automātiski tiešsaistes režīmā.

Saskaņā ar Jūsu līgumu ar banku, Jūs varēsiet saņemt atsevišķi katru jaunu bankas transakciju burtiski dažu minūšu laikā vai izvēlēties visu bankas transakciju par iepriekšējo dienu saņemšanu naktī.
Pirmais variants parāda visas transakcijas Jūsu bankas kontā gandrīz reāllaikā, otrais variants - maksimāli ar vienas diennakts nobīdi.
Bet katrā no diviem variantiem Jums vienmēr būs pieejams aktuālais bankas konta atlikums uz pašreizējo brīdi.

Bankas elektroniskā kanāla priekšrocības:

  • Novērš datu ievadi ar roku, automātiski lejupielādējot visas bankas transakcijas PayTraq sistēmā.
  • Palielina datu ievades ātrumu un precizitāti.
  • Visas naudas izmaiņas bankas kontos notiek reāllaika režīmā un vienmēr parāda aktuālu Jūsu biznesa stāvokļa ainu.

Auto-sabalansēšana

Kopā ar mūsu piedāvāto pirmo integrāciju ar bankas elektroniskiem kanāliem, mēs arī vēlamies pastāstīt par jauno jau ielādēto bankas transakciju apstrādes metodi. Tagad bankas ātrākai sabalansēšanai var pielietot Auto-sabalansēšanu.

Auto-sabalansēšana ļauj automātiski apstrādāt visas transakcijas, kuriem sistēmā ir atrasta viennozīmīga atbilstība, piemēram, ievadīt izrakstīto rēķinu apmaksas.

Auto-sabalansēšana ir pieejama kā elektroniskajam kanālam, tā arī manuālai datņu lejupielādei no internetbankas.

Manuālas lejupielādes gadījumā būs pietiekami noklikšķināt vienu pogu, bankas elektroniskā kanāla gadījumā auto-sabalansēšana var būt aktivizēta kanāla iestatījumos un tad vēlāk tā tiks piemērota automātiski.

Ko tas dod? Pielietojot Swedbank Gateway kopā ar Auto-sabalansēšanu Jūs varēsiet ietaupīt 90% laika, ko līdz tam tērējāt bankas transakciju apstrādei. Kā arī Jums parādīsies iespēja tiešsaistē verot Jūsu klientu parādus, izmaiņas kuros notiks automātiski atbilstoši maksājumu ienākšanai Jūsu bankas kontā.

Kā pievienoties Swedbank Gateway?