PayTraq Blogs

Ziemassvētku humors - Kristapa Cītīgā vēstule Ziemassvētku vecītim.

Kristapa Cītīgā vēstule Ziemassvētku vecītim.

Cienījamais Ziemassvētku vecītis raksta Tev uzņēmējs no Rīgas - Kristaps Cītīgais. 2014. gads bija grūts un sasprindzināts. Bija pārēja no latiem uz eiro, kura pavisam sajauca datus manās elektroniskās tabulās. Es ļoti nomocījos un piekusu. Tāpēc ļoti lūdzu Tevi izdari tā, lai nākamajā 2015.gadā man viss būtu tā:

1. Lai rēķini paši izrakstītos, Tev taču nebūs grūti katra mēneša pirmajā datumā izrakstīt rēķinus mana vietā. Jo man tas aizņem tik daudz laika, kamēr rēķinus ekselī sagatavošu, kamēr aizsūtīšu pa pastu. Pariet vesela mūžība. Laiks man nav apmaksāts, darbs jāpaspēj izdarīt.

2. Un vēl. Ja man būtu tāda burvju nūjiņa- burvju podziņa. Noklikšķinātu es šo podziņu un visi bankas izraksta dati parādītos. Noklikšķinātu vēlreiz, un debitoru rēķiniem būtu ievadītas apmaksas. Noklikšķinātu trešo reizi un maksājumi kreditoriem uz banku aizietu. Jo noguris es esmu piecās tabulās ciparus savilkt. Un klientu maksāšanas disciplīnu uzlabot gribu.

3. Un vēl izdari tā, lai man pie sava grāmatveža nebūtu caur visu pilsētu jābrauka. Lai visi pirmdokumenti paši pie grāmatveža atnāktu. Un lai atskaites varētu ātri veidot un lejupielādēt VID parakstīšanai.

Es saprotu, ka Tu Ziemassvētku vecītis nav burvis, bet tomēr ļoti ceru uz Tavu palīdzību.

Vēstule Kristapam Cītīgajam no Ziemassvētku vecīša.

Sveiki, Kristaps Cītīgais!

Tu esi labs un centīgs uzņēmējs. Tu godīgi strādāji visu 2014.gadu. Un es uzburšu Tev brīnumu. Es uzdāvināšu Tev PayTraq gada abonementu. Tagad visas Tavas vēlmes piepildīsies. Tev būs īsts uzņēmēja rīks.

Tagad Tev būs profesionālā rēķinu izrakstīšana, ar rēķinu pielāgošanu Tavām vajadzībām, ar automātiskiem atgādinājumiem par termiņā neapmaksātiem rēķiniem un rēķini pēc saraksta.
Iespēja saņemt maksājumus tiešsaistē tieši no rēķiniem.

Tāpat Tev būs Tavu iepirkumu un pārdošanu uzskaite.
Burvju poga bankas izraksta apstrādei. Un protams būs grāmatvedības uzskaite pēc divkāršā ieraksta principa. Un savu grāmatvedi Tu varēsi pieslēgt savam uzņēmumam.
Visa šī bagātība Tev nāks palīga. Ar PayTraq Kristaps Cītīgais Tu būsi vēl Prātīgais.

P.S. Pavisam aizmirsu, tas viss strādā internet pārlūkprogrammā